Noizy – Sa shume te du Lyrics in Albanian

Noizy:
 
S’te du per interes
Nuk pres asgje prej teje
Nese m;beson ca t’thashe
Dije qe te dua lady
 
Nje zemer per ty rreh diku
Larg qe nenstop eshte tu t’mendu
Ta dish se sa shum te du
Ta dish se sa shum te du
 
Nolian :
 
Vec ti m’njeh komplet
Une e ti sekrete s’kena
Ti je ma e mire se dimri
Ti je ma e nxehte se vera
 
T’vjen era shume e mire
Ti e din qe mu m’pelqen
Une t’jap veq komplimente
Se e di qe ty t’pelqen
 
E mendoj heren e fundit
Po m’kujtohet dhe e para
Mbasi u takum tu fol
E shkurt u dukte nata
 
Me ty une nuk merzitna
Ti nuk je si tjerat cika
Me t’hup e hupi veten
Se pa ty une vetem nihna
 
Noizy:
 
S’te du per interes
Nuk pres asgje prej teje
Nese m;beson ca t’thashe
Dije qe te dua lady
 
Nje zemer per ty rreh diku
Larg qe nenstop eshte tu t’mendu
Ta dish se sa shum te du
Ta dish se sa shum te du
 
Yeah ne kenaqemi dhe tu nejt kot
Une i them “je beautiful!”
I kerkoj qe te afrohet
Dhe te ulet ketu me mu
 
Se per ty boj anything
Ye anything just let me know
Edhe ne fund te botes do shkoj
Nese m’duhet t’i bi
 
Rreth bote
I rashe rreth e m’rreth botes
I rashe rreth e m’rreth botes
I rashe rreth e m’rreth botes
I rashe rreth e m’rreth botes
Se ti me nuk pashe
 
I rashe rreth e m’rreth botes
I rashe rreth e m’rreth botes
I rashe rreth e m’rreth botes
I rashe rreth e m’rreth botes
Jo si ti me nuk gjen
 
I find it hard but can’t hide it now
It’s really hard to believe but this girl that i trusted
She stoled my heart from me
 
I find it hard but can’t hide it now
It’s really hard to believe is that girl that i trusted
She stoled my heart from me
 
S’te du per interes
Nuk pres asgje prej teje
Nese m;beson ca t’thashe
Dije qe te dua lady
 
Nje zemer per ty rreh diku
Larg qe nenstop eshte tu t’mendu
Ta dish se sa shum te du
Ta dish se sa shum te du
 
S’te du per interes
Nuk pres asgje prej teje
Nese m;beson ca t’thashe
Dije qe te dua lady
 
Nje zemer per ty rreh diku
Larg qe nenstop eshte tu t’mendu
Ta dish se sa shum te du
Ta dish se sa shum te du
 

Leave a Comment